trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada müşterilerimiz tarafından tarafımıza en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevapları yer almaktadır.

Dünya’nın her yerine taşımacılık hizmeti sunuyor musunuz?

Acıbadem Lojistik olarak müşterilerimize Dünya’nın her yerine taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Taşımacılık esnasında eşyalarım zarar görür mü?

Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz eşyaların taşımacılık esnasında zarar görmemesi için son derece kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yine de taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigorta kapsamındadır.

Depolama hizmetiniz var mı?

Evet, yurtdışına taşınacak olan kişiler genellikle eşyalarının tamamını önce depolatmakta sonra taşınacağı ülkede gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarının taşınmasını talep etmektedir.

Eşyalarım zarar görürse ne olacak?

Eşyalarınızın zarar görmesi halinde zarar görmüş olan eşyaların resimlerini çekerek tarafımıza iletin. Sigorta eksperi ile hasar dosyası açılıp hasar tespiti yapılarak en kısa sürede hasarınız karşılanmaktadır.

Taşımacılık işlemleri ne kadar sürüyor?

Taşımacılık süresi eşyaların nereye teslim edilmesi gerektiğine göre ve taşımacılığın ne şekilde yapılacağına göre değişiklik göstermektedir.

Paketleme işlemlerinde neler kullanıyorsunuz?

Paketleme yaparken daima kullanılmamış ve avrupa standartlarında ambalajla mamalzemeleri tercih etmekteyiz. Bu ambalajlama malzemeleri streç folyo, balonlu naylon ve kraft kağıttan oluşmaktadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?