trende

Karayolu Taşımacılığı

15.12.2020
2.452
Karayolu Taşımacılığı

Karayolunu kullanarak yapılan taşımacılık türüne karayolu taşımacılığı denir. Türkiye’den genellikle Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlarken karayolu taşımacılığını tercih ederiz. Karayolu taşımacılığı ile taşımacılığı gerçekleştirilen eşyalar hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Farklı sebeplerden dolayı yurt dışına taşınmak zorunda kalan insanlar genellikle taşınmak yerine orada yeni eşyalar almayı hesaplar lakin birçok ülkede bu tür bir hareket çok pahalıya mal olmaktadır. Yurt dışına taşınırken evinizin eşyalarını yanınızda götürmeniz için karar verirken yurt dışında geçireceğiniz süreyi göz önünde bulundurmanız kararınızı kolaylaştıracaktır.

Hizmet Özellikleri
 • Eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde paketlenmektedir.
 • Eşyalarınız genellikle 7-14 gün içerisinde yeni evinize teslim edilmektedir.
 • Depolama ihtiyaçlarınız için talep etmiş olduğunuz sürece eşyalarınız depolanabilmektedir.
 • Tüm taşımacılık işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Fotoğraf Galerisi

Taşımacılık öncesi paketleme işlemlerinde avrupa standartlarında ambalajlama malzemesi kullanılarak taşınması gereken eşyaların tamamı itinalı bir şekilde paketlenerek taşımacılığa hazır hale getirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Taşımacılık öncesi ekspertiz yaptırmak zorunlu mu?

Taşımacılık öncesi ekspertiz hizmeti yaptırmanız son derece önemli olsa da zorunlu değildir. Özellikle Covid-19 salgını döneminde müşterilerimizin birçoğu ekspertiz talep etmek yerine eşyalarının resmini veya videosunu tarafımıza göndererek bu konuyu çözmektedir.

Taşımacılık işlemleri sigortalı mı gerçekleştirilir?

EVET, Acıbadem Lojistik tarafından sağlanan bütün hizmetler sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın taşımacılık esnasında herhangibir sebepten dolayı zarar görmesi halinde zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Avrupaya tüm taşımacılık karayolu ile mi gerçekleştirilir?

EVET, Avrupa ülkelerinin tamamına taşımacılık işlemleri karayolu ile gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız araca yüklenip yola çıktıktan sonra 2-4 gün içerisinde teslimatın yapılacağı ülkeye ulaşmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Bugüne kadar tarafıızdan hizmet almış olan hiçbir müşterinin almış olduğu hizmetten memnun kalmadığı olmamıştır. Acıbadem Lojistik olarak sizlere uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Bize Ulaşın
7 gün 24 Saat destek
Taşımacılık öncesi veya taşımacılık esnasında aklınıza takılan soruların cevabını almak veya eşyanızın durumunu öğrenmek için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?