trende

Ekibimiz

Anasayfa » Ekibimiz

Acıbadem uluslararası evden eve nakliyat olarak ekip arkadaşlarımızı seçerken gereken itinayı fazlası ile göstermekteyiz. Hizmet sağlarken daima işini bilen ve işini iyi yapan kişileri istihdam ediyor ve bu şekilde hizmet kalitemizi garanti edebiliyoruz.

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımıza verdiğimiz değer aynı zamanda iş stratejimizin de bir parçasıdır. Bu yüzden çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için birçok olanak sunmakta ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardım ederek onların başarılarında aktif rol oynayama özen göstermekteyiz.

Yürütülen tüm faaliyetler, sürekli eğitim programlarıyla desteklenmektedir. Böylelikle, belirlenen bireysel gelişim ihtiyaçları karşılanmakta ve Hakkımızda gelişimin sürekliliği sağlanmaktadır.

Çalışma Politikamız ve Sorumluluklarımız

Yasal Sorumluluklarımız: Yurt içi ve yurt dışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütürüz. Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken her türlü kamu, kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere karşı herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

Müşterilerimize  Karşı Sorumluluklarımız: Müşteri memnuniyetine odaklı, ihtiyaç ve taleplerine duyarlı, olabilecek olayları önceden öngörecek şekilde çalışırız. Zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda hizmet sunar ve müşterilerimizle saygılı, adil ve nezaket kuralları çerçevesinde iletişim kurarız.

Çalışanlarımıza Karşı Sorumluluklarımız: Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara adil yaklaşır, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çaba gösteririz. İşe almada, ücrette, işten çıkarmada her türlü ayrımcılığı ortadan kaldırır, çocuk işçi çalıştırmayız. Tüm personelin örgütlenme hakkına saygı gösteririz.

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız: Yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız: Yasal ve etik olan alanlarda rekabet ederiz.

Topluma ve Çevreye Karşı Sorumluluklarımız: Ham madde kullanımından teknolojisine, üretim faaliyetlerinden yönetim biçimine kadar her alanda çevreye duyarlı olmayı ilke edinmişizdir. Sürdürülebilir kalkınmanın bilincinde olarak çevresel sorumluluk anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Tüm faaliyetlerimizde doğal çevreyi korumaya olan bağlılığı ilke edinir kirliliğin önlenmesini sağlarız. Doğal kaynak kullanımını kontrol altına alarak israfın ortadan kaldırılmasını ve dolayısıyla verimliliği arttırarak, hammadde kullanımının azaltılmasını temin ederiz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?