trende

Deniz Taşımacılığı

15.12.2020
786
Deniz Taşımacılığı

Denizaşırı ülkelere yapılacak olan taşımacılıklarda sıklıkla tercih etmiş olduğumuz taşımacılık türüdür. Deniz taşımacılığında eşyalar 33-68 metreküp kapasiteye sahip bir konteyner içerisine yerleştirilerek gemilere yüklenerek taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. Deniz taşımacılığı uzak mesafelerde tercih edilebilen en ucuz ve güvenilir taşımacılık türü olup tek dezavantajı uzun sürüyor olmasıdır.

Deniz taşımacılığında aynı karayolu taşımacılığında olduğu gibi eşyalar kamyona değil de kamyon üzerinde yer alan konteyner içerisine yerleştirilmektedir. Eşyalar konteyner içerisine yerleştirilmeden önce yolculuğa elverişli bir şekilde paketlenerek istiflenme işlemleri gerçekleştirilir.

Deniz Taşımacılığının Avantajları
 • Son derece güvenilirdir.
 • Diğer taşımacılık türlerine göre uzun sürmektedir.
 • Eşyalarınızın zarar görme olasılığı daha azdır.
 • Gümrükleme işlemleri daha hızlıdır.
Fotoğraf Galerisi

Deniz taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz yoğun olarak başta Kuzey Amerika ve Uzakdoğu olmak üzere Avustralya bölgesine hizmet sağlamaktadır. Konteyner yüklemeleri için İstanbul, İzmir ve Mersin limanlarını tercih etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular
Taşımacılık ne kadar sürmektedir?

Deniz taşımacılıkları ortalama 4-6 hafta arası sürmektedir ki bu süre dönemsel yoğunluklara göre 2 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Deniz taşımacılığı sigortalımı?

Denizyolu ile yapılan taşımacılıkların tamamı sigortalı olup eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınız sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Paketleme işlemleri nasıl yapılır?

Paketleme işlemleri eşyalarınızın yolculuk esnasında zarar görmeyecek şekilde gerçekleştirilir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri avrupa standartlarında olup sağlığa zararlı madde içermemektedir.

Çağrı Merkezi
Denizyolu taşımacılığı
Denizaşırı ülkelere taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?